Понеділок, 27 липня 2015 21:27

5 ПОРАД ДЛЯ ПЛАНУВАННЯ ВІДКРИТОГО ВЕСІЛЛЯ

Written by 

5 ПОРАД ДЛЯ ПЛАНУВАННЯ ВІДКРИТОГО ВЕСІЛЛЯ

Якщо ви хочете мати офіційну весільну церемонію поза приміщенням, та для святкування вибрали місце під відкритим небом, це ще один привід підняти голову вище і відсвяткувати його на всі сто. Проте є речі, які можуть визвати у вас багато питань, якщо ви ніколи не робили цього раніше. І так, ви плануєте таке весілля, тому збережіть ці корисні поради для себе.

 

Дотримуватися правил
Перед тим як обрати відкритий майданчик, який вам дуже сподобався, треба з’ясувати чи потрібно мати дозвіл на ваш весільний прийом або ні, або якщо є якісь спеціальні правила, яких потрібно дотримуватися. Багато парків і пляжів забороняють вживання алкогольних напоїв, тому це теж дуже важливо. Якщо ви зробите ці дослідження, перш ніж завершити ваші плани, ви будете менш ймовірно розчаровані та застраховані від несподіваних і небажаних сюрпризів згодом.

Пам’ятати про додаткові витрати
Можна подумати, що ви будете економити гроші, не орендуючи зал, але це не так. Ви повинні обдумати та знайти багато речей для відкритої реєстрації, з якими б ніколи не зіштовхнулись у звичайному ресторані. Наприклад, вам потрібно продумати якусь портативну ванну кімнату для ваших гостей. В ресторані не виникне така проблема, також там вам безкоштовно надають столи і стільці, а на відкритому повітрі, вам доведеться орендувати їх. Якщо жодна з цих витрат не зупиняє вас, якщо ваше серце прагне відкритого весілля, ви обов’язково повинні враховувати їх при плануванні вашого бюджету.

Мати запасний план
Ніхто не хоче мати справу з дощем в день свого весілля, але коли ви плануєте відкрите весілля, можливість дощу є особливо проблематичним. Однак, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб мінімізувати ризик того, що ви і ваші гості будете в кінцевому підсумку залиті несподіваною зливою:
• Ви можете вибрати майданчик на відкритому повітрі, який розташовується на базі якогось клубу або ресторану, щоб ви змогли використати приміщення у разі дощу.
• Ви можете вибрати майданчик на відкритому повітрі з альтанками. Якщо ви зробите це, переконайтеся, щоб було достатньо місця для всіх ваших гостей.
• Ви можете орендувати намети, які можуть бути створені в разі негоди.

Комфорт для гостей
Пам’ятайте, що в якості приймаючої сторони, у вас є відповідальність перед вашими гостями, ви повинні бути впевненні що всім вашим гостям комфортно і весело. Якщо весілля влітку та передбачається 35 градусів тепла та яскравий і сонячний день, то треба поквапитись, щоб завжди була холодна питна вода. А також мати сонцезахисний крем. Якщо ви знаходитесь в зоні, де поширені комарі, будьте готові для того, що вам потрібно ще внести в свій бюджет затрати на репелентні пристрої.
Пам’ятайте, що не всі гості можуть бути ознайомлені з розташуванням. Дайте їм знати заздалегідь, якщо їм необхідно принести з собою зручне взуття і повсякденний одяг, щоб переодягнутися після весілля.

Надати транспорт та житло
Якщо ваше місце проведення весілля знаходиться далеко або якщо це особливо віддалені та важкодоступні місця, ви можете значно полегшити життя ваших гостей надавши трансфер на ваше весілля. Якщо ви збираєтесь мати багато гостей з інших міст, ви повинні навіть розглянути варіант оренди якогось готелю та звісно довіз ваших гостей на церемонію. Це треба приплюсовати до загальної вартості вашого весілля.

Бажаємо успіхів!