Понеділок, 27 липня 2015 21:30

ІДЕЇ ДЛЯ ОЗДОБЛЕННЯ ВЕСІЛЬНИХ СТОЛІВ

Written by 

ІДЕЇ ДЛЯ ОЗДОБЛЕННЯ ВЕСІЛЬНИХ СТОЛІВ

Прикраса банкетного столу – не таке просте завдання, як видається на перший погляд. Декор столів потрібно продумати до найменших дрібниць: від кольорової гами столів, до стилістики серветок та квіткових композицій, адже так хочеться, щоб ваше весілля стало не безликим застіллям, а справді стильним та розкішним торжеством.
Ми підкажемо вам, як креативно оформити весільні столи за допомогою цікавих аксесуарів і різноманітних декоративних елементів, адже не тільки дизайнер, але й ви самі можете взяти участь в оздобленні весільного столу.

 

Шеврон
Для оригінального оформлення банкетних столів, дизайнери радять скористатись модним принтом «шеврон». Зигзагоподібний малюнок, стане чудовим оздобленням для карток гостей, планів розсадження та номерків на столах. Тканину, прикрашену таким незвичайним принтом, можна використати для декорування столів, постеливши її поверх білої скатертини.

16187.1500x1000.1420457197

Сільский стиль
«Сільський» стиль завжди вважався дуже оригінальним варіантом для декору весільного столу. Основною ідеєю цього модного стилю є простота та лаконічність аксесуарів, які створюють відчуття літнього настрою. Красиві композиції з лози, наприклад, постоли чи кошики з квітами, а також з дерева, наприклад, номерки на зрізі дерева, зроблять ваш весільний декор по-справжньому чарівним.

oformlenie-svadebnogo-zala-v-stile-rustikЕко-стиль
Еко-стиль є одним з ключових трендів у світі весільної моди, який вже тривалий час не втрачає своєї актуальності, тому можете сміливо експериментувати та додавати зелень в декор столу. Використовуйте польові та садові квіти в декорі банкетних столів, адже саме вони дуже популярні в цьому сезоні.
Вінтажний стиль
Таємничий вінтажний стиль тривалий час залишається одним з найулюбленіших стилів оформлення весільних столів більшості дизайнерів. Використовуйте в якості декору великі пір’їни страуса або павича, якими можна прикрасити весільні аксесуари чи розмістити їх в скляні прозорі вази в якості декоративних елементів.

Foto13Особливо чарівно виглядають у весільному декорі вінтажні свічники зі свічками, які створять приглушене світло за банкетним столом. В якості оригінальних вінта жних аксесуарів, можна використовувати милі капелюшки, прикрашені сухими квітами, а також шкатулки, старовинні книги та інші декоративні аксесуари з легким нальотом старовини.
Мереживо у весільному декорі
Прикраса столів мереживом набирає все більшої популярності в весільному декорі. Сфера застосування мережива в декорі банкетних столів обмежується лише вашою фантазією: мереживо використовують в якості скатертин, чохлів на стільці та серветок. Навіть вази та свічники можна задекорувати білосніжним мереживом, що додасть загальному настрою весілля ніжності та витонченості.

01Декоративні написи та об’ємні букви
Для оформлення столу, можна використовувати особливо популярні зараз декоративні написи з дерева, картону або пінопласту, наприклад, слова «любов» або «сім’я» виглядатимуть вельми незвично та креативно!

8158.1280x853.1392101300
Нестандартно оформлений весільний стіл – це один з вірних кроків на шляху до ідеального весілля. Додавайте яскраві аксесуари та дрібниці у весільний декор, щоб створити справді унікальну атмосферу на вашому святі.